טיולונים ועגלות

טיולונים ועגלות של שניר מוצרי תינוקות

לטייל בבטחה

השוק מציע כיום מגוון רחב מאד של מוצרי תינוקות. מוצרים אלה מביאים אתם סטייל שאין כמותו, בטיחות ברמה גבוהה וגם נוחות רבה. חברת mom, אחד ממותגי מוצרי התינוקות המובילים בעולם, נוסדה בשנת 1976 ושומרת על מקום של כבוד בתחום. Mom מוצרי תינוקות מספקים מענה לצרכים שונים ומגיעים בטווח רחב של מחירים. הטיולונים והעגלות של mom משלבים בין איכות ללא פשרות לעיצוב יפהפה ואפשר לצאת איתם עם התינוק להליכות קצרות או ארוכות, לטיולים ולכל מקום שרוצים, מבלי לדאוג לדבר.

להתנייד עם התינוק

טיולים ועגלות משמשים הורים רבים לא מעט. הם מאפשרים התניידות נוחה וקלה יותר עם התינוק, לאורך לא מעט שנים, ואפשר בזכותם ליהנות מרוגע ומשלווה. התינוק שוכב בבטחה בעגלה, או, כשהוא גדול יותר, יושב בה בהנאה גדולה והוא זוכה למענה מצוין בהתאמה מלאה. מכיוון שמדובר במוצר המשמש את התינוק, ישנה חשיבות רבה מאד לרמת הבטיחות המוצעת בו. ואכן, החברה שמה דגש רב מאד על פרמטר זה ואיננה מתפשרת על דבר.

פרמטרים שחשובים

לצד הנראות הנפלאה של הטיולון או של העגלה, מוצעים להורים, הבוחרים במוצר, מענה לאורך זמן, מוצר העשוי מחומרים איכותיים, כזה המשלב בין כמה פתרונות יעילים ובטיחותיים. פתיחת או סגירת הטיולונים והעגלות פשוטה ומהירה ומתאפשרת תודות לטכנולוגיה החדישה. הגלגלים יציבים ומאפשרים תנועה חלקה יותר בשטח ואפשר לתמרן ללא כל בעיה עם הטיולון או עם העגלה. הורים המעוניינים במוצר המשלב בין כל היתרונות, הטיולים והעגלות של mom הם אכן הפתרון המתאים. כדאי מאד לבחון את הדגמים השונים, להגדיר מראש את הצרכים ואת התקציב ולהיעזר במומחים. כך אפשר למצוא בקלות רבה יותר את הטיולון או את העגלה, אלה שיענו על כל הצרכים ויאפשרו לכם, כהורים, לצאת עם התינוק להליכה או לטיול בהנאה גדולה.

מחפשים טיולון או עגלה מאיכות גבוהה? נוחות ומחיר הוגן הם פרמטרים נוספים שחשובים לכם? אם כן, שניר היא הכתובת המתאימה. החברה מתמחה בשיווק מוצרים ורהיטים לתינוק מאיכות גבוהה, לרבות טיולונים מדגמים שונים וגם עגלות לקטנטנים. לסקירת קטלוג המוצרים של החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והזמנתם, צרו קשר דרך האתר.

סינון לפי
מיון לפי
  1. מיקום
  2. שם
  3. מחיר

מיון לפי
  1. מיקום
  2. שם
  3. מחיר